Bezinwazyjne operacje ginekologiczne są lepsze niż tradycyjne właściwie dla każdej kobiety. Sprawdź dlaczego na konkretnym przykładzie

Kobieta
Laserowe zmniejszanie obwodu waginy to zabieg bezinwazyjny, który gwarantuje, że nie będą miały miejsca po jego wykonaniu żadne niechciane objawy. A tak się czasem dzieje po zastosowaniu innych operacji bezinwazyjnych. Wiążą się z długą rekonwalescencją, podczas której mają miejsce powikłania po zabiegu. całe szczęście wyżej wspomniana metoda to sposób pewny i całkowicie skuteczny.

Kobiece pośladki
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Podczas operacji stosuje się specjalistyczny laser, którego działanie opiera się na fototermicznej reakcji między laserem a błoną śluzową tkanki. Taka wiązka lasera jest dokładnie nakierowana oraz wypuszczona do kanału pochwy, powoduje ona rozgrzanie tkanki i znajdującego się w niej kolagenu. W skutek tego działania ma miejsce skurczenie, a do tego włókna stają się bardziej grube oraz skracają się Na samym końcu zachodzi zmniejszenie naświetlanej tkanki. Poza wyżej wymienionymi procesami mają miejsce także inne, do których należą remodelowanie kolegenu oraz neokolagenoza.

Sprawia to, iż tkanka jest wzbogacana w w nowy kolagen, staje się młodsza i bardziej elastyczna. Pomniejsza się w tym samym czasie wielkość pochwy. Jak przebiega zabieg? Pierwszym etapem jest naświetlanie kanału pochwy. Wykorzystujemy do tego celu specjalistyczny wziernik laserowy, lecz jednocześnie korzystamy też z adaptera, jaki wysyła okrężną wiązkę. Dzięki stosowaniu tych akcesoriów można łatwo i bezproblemowo naświetlić kanał pochwy. Podczas każdego naświetlania wytwarzana jest energia, ma to miejsce to w ramach specjalistycznej sekwencji, która dzięki swojemu działaniu tworzy zupełnie kontrolowane oddziaływanie na ściany pochwy.

Gabinet ginekologiczny
Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com

Wywołuje on błyskawiczne kurczenie się tkanki, remodeluje kolagen i zupełnie nową syntezę kolagenu w błonie śluzowej pochwy. Tego typu zabieg najbardziej korzystnie dokonywać w specjalistycznych i sprawdzonych klinikach, jak klinika ginekologiczna Wrocław. Przed zabiegiem powinniśmy sprawdzić wiele kwestii, gdyż tego typu zabieg wymaga naprawdę sporej precyzji i doświadczenia. Musi być też użyty najlepszy|najbardziej najbardziej profesjonalny sprzęt, żeby wszystko przebiegało jak najlepiej.Konieczne są pozostałe kwestie, jak laserowe obkurczanie pochwy cena. Koszty bowiem są w stanie się różnić zależnie od kliniki.