Gabinet medycyny estetycznej Dermatologia i leczenie skóry

Jak przygotować się do sezonu letniego? O ile wcześniej trzeba zacząć takie przygotowania?

odzwierciedlenie - skóra
Każda z pań, tym bardziej przed zbliżającym się sezonem letnim chce zadbać bardziej o swoją urodę. Nic w tym dziwnego, bo kiedy jest ciepło odkrywamy więcej swojego ciała i mankamenty, jakie do tej pory były skrzętnie skrywane pod warstwą ubrań czy grubszego makijażu, już nie są tak łatwe do ukrycia.
Read More »

Zaniedbane artykuły higieniczne – a przecież tak bardzo ważne! Przekonaj się o czym mowa!

pumeks
Współczesne czasy można zaliczyć do bardzo higienicznych gadżetów i kosmetyków, jakie wykorzystuje do codziennej higieny, natomiast niekiedy w pogoni za nowinkami zapominamy o tych kompletnie podstawowych.
Dzisiaj praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej nie potrafi sobie wyobrazić wychodzenia z domu bez makijażu, faceci każdego dnia używają antyperspirantu, w każdej damskiej torbie odnaleźć można akcesoria, jakie służą do poprawiania wyglądu w czasie pobytu w pracy, każdego dnia albo dwa razy dziennie bierzemy prysznic – można niezwykle długo wymieniać wszelakie zabiegi higieniczne, jakim poddajemy nasze ciało.
Read More »

Jak radzić sobie z problemami dermatologicznymi

skóra twarzy
Nasze czasy to czasy piękna, dlatego trzeb o nie dbać!
Jeżeli jesteśmy ludźmi, którzy nie mają żadnych kompleksów, to musimy wiedzieć, iż należymy do zdecydowanej mniejszości, bowiem większość społeczeństwa boryka się z różnorakimi problemami, z których to problemy dotyczące skóry są jednymi z najdotkliwszych. Dla nastolatków i osób starszych chyba nie ma nic gorszego niż świadomość, że na ich twarzy gości niechciany trądzik.
Read More »

Jak sprawnie usunąć przypadłości połączone ze starzeniem się skóry?

twarz
Uniwersalnie wiadomo, że nasz prywatny wygląd to niebywale ważna część naszej codzienności. Chociaż mawia się, że to nie szata upiększa człowieka, to tymczasem nasza atrakcyjna prezencja będzie potrafiła wywrzeć pozytywny wpływ na proces wielu spraw. W związku z taką sytuacją wykonujemy wszelkie wysiłki, aby we każdych możliwych momentach prezentować się atrakcyjnie. Urzeczywistnienie tymczasem takiego postulatu w praktyce nie jest bezproblemowe.
Read More »