Gabinet medycyny estetycznej Dermatologia i leczenie skóry

Modny tatuaż jest w stanie zrobić sobie każdy młody człowiek i to nawet w czasie wypoczynku nad morzem

tatuaż artystyczny
Starsze panie będą uważać tatuaż za zupełnie niepotrzebną, a przy tym szpetną dekorację skóry. Inaczej sądzi młodzież. Otóż nastolatkowie pragną upodabniać się wyglądem do swoich idoli, a oni nierzadko bywają raperami z ciałem aż ciemnym od tatuaży. Sama tradycja upiększania powłok skórnych sięga czasów starożytnych, lecz z upływem dekad wcale nie straciła na przychylności, jaką obdarza ją ludzkość.
Read More »

Zabiegi z użyciem lasera

zabieg z użyciem lasera
Dermatologiczne zabiegi z użyciem lasera – co musisz o nich wiedzieć?
Laser to narzędzie, którego używają zarówno kosmetyczki, jak i dermatolodzy. Jeśli planujesz taki zabieg, starannie wybierz gabinet, aby nie dopuścić do groźnych powikłań. Z jakich zabiegów możesz skorzystać?
Read More »

Nasze życie powinno być piękne!

usuwanie zmarszczek
Nasze życie powinno być piękne, a więc i my tacy bądźmy! Żyjemy w czasach, kiedy to na piękno kładzie się bardzo duży nacisk. Ludzie chcą się prezentować godnie, chcą też robić jak najlepsze wrażenie na innych osobach. Okazuje się, że wszyscy ci, którzy dbają o siebie i całe życie starają się o to, by ich prezencja była nienaganna są bardziej cienieni przez osoby z ich otoczenia, posiadają większą pewność siebie i uważani są za ludzi godnych zaufania.
Read More »