Gabinet medycyny estetycznej Dermatologia i leczenie skóry

Żel do mycia twarzy iwostin dobry dla osób w każdym wieku

żel do mycia twarzy iwostin
Żel do mycia twarzy iwostin rozprowadzany jest dla kobiet w każdym wieku. Jego wytwórcy dobrze wiedzą o tym, że twarz każdej kobiety potrzebuje wyjątkowej troski, albowiem jej skóra jest bardzo delikatna, a jednocześnie bardziej niż skóra pozostałych części ciała narażona na oddziaływanie różnego rodzaju szkodliwych czynników pojawiających się na dworze, takich jak porywisty wiatr czy większy przymrozek.
Read More »

Czy puder prasowany marki Vichy jest kosmetykiem godnym polecenia?

puder
Puder to kosmetyk, którego zadaniem jest stabilizacja i umocnienie makijażu. W zależności od składu, może mieć atrybuty matujące, rozświetlające, bądź brązujące, jest w stanie asymilować sebum, również zapobiegać przesuwaniu się i wycieraniu makijażu. Puder Vichy jest wytwarzany w taki sposób, ażeby odbijał światło. Jest to kosmetyk, jakiego obowiązkiem jest stabilizacja i utrwalenie makijażu. Wybierając odcień pudru należy pamiętać o normalnej kolorystyce skóry, a jeśli mamy ochotę zmienić odcień cery, kierować się temperaturą barwową gruntu.
Read More »

Dlaczego najlepiej dbać o swoje ciało? O jakich sprawach pamiętać? Dlaczego warto w tym zakresie pamiętać o umiarze?

włosy
Troska o siebie to oznaka naszych czasów. Ważna są jednak nie tylko zgrabne i wysportowane ciało, piękne oraz zdrowie włosy, lecz także promienna oraz gładka skóra. Co ważne, kiedyś kobiety dbały o to, żeby prezentować się jak najpiękniej oraz najbardziej atrakcyjnie – w dzisiejszych czasach również wielu mężczyzn troszczy się o swoje ciało, udaje się na siłownię, ćwiczy oraz zdrowo się odżywia. Czy to dobrze? Na pewno tak, chociaż dobrze pamiętać o złotej zasadzie – we wszystkim najważniejszy jest umiar!
Read More »