Które popularne przybory do golenia trzeba kupić

maszynka do golenia
Golenie, to jedna z tych rzeczy, którym część panów poddaje się codziennie, a nierzadko również i dwa razy dziennie. Nic więc zaskakującego, że skóra na ich policzkach zazwyczaj jest podrażniona, zaczerwieniona oraz zadraśnięta. Przez to właśnie partnerki powinny w właściwy sposób zatroszczyć się o swoich panów, tak żeby nie mieli żadnego dyskomfortu spowodowanego codzienną pielęgnacją, zwłaszcza że często troszczą się o siebie głównie ze świadomością, o ukochanej partnerce.

Specjalne kremy po goleniu

maszynka do golenia
Autor: Alan Swartz
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy pragniemy pomóc lubemu w troszczeniu się o jego jędrną i wspaniałą skórę brody, to na pewno trzeba zainwestować w wspaniałej jakości maszynkę do golenia. Taką, która będzie posiadała ostre golarki, wykrzywione pod przeróżnymi kątami i która będzie miała odpowiedni pasek nasączony kremem. Na dodatek powinnyśmy nabyć świetnej jakości kremy po goleniu, które będą pomniejszały szorstkość skóry, jej zadrapanie, ale oraz równocześnie będą pomagały w utrzymaniu prawidłowej warstwy ochronnej (także o tym: które kremy do golenia warto kupić). Trzeba zwrócić uwagę, żeby balsamy te były wytworzone z naturalnych produktów oraz żeby zawierały w sobie jak najmniej konserwantów. W dodatku do cery delikatnej powinnyśmy szukać specjalne balsamy mające w sobie aloes, który będzie właściwie zwilżał oraz odżywiał.

Zainwestujmy w razor pit

Im lepiej naostrzona maszynka do golenia, tym słabsze prawdopodobieństwo zadrapań, albo skaleczeń. Jednak mówi się, że im więcej się konkretnej golarki nadużywa, tym szybciej się ona psuje, a ostrza się tępią. Dlatego należy zainwestować w razor pit, czyli odpowiednie silikonowe urządzenie, które z jednej strony naostrzą ostrza w maszynce, a z drugiej oczyszcza ją z pozostałości po włoskach, czy po piance do golenia. Dzięki takiemu urządzeniu możemy być przeświadczeni, że maszynka dłużej będzie właściwie spełniała swoje zadanie, a co się z tym wiąże, nie tylko dokładniej zadbamy o skórę policzków, ale i znacznie zaoszczędzimy na zakupie kolejnych golarek.

Wykorzystujmy dostępne możliwości

Im więcej różnorodnych możliwości będziemy ze sobą splatali, tym większa będzie szansa na to, iż golenie dla naszego pana stanie się przyjemnością. Nie będzie on skarżył się na podrażnioną skórę, na zacięcia lub pieczenie, a równocześnie wykupując to etui czyszczące możemy być pewni, że dłużej będzie miał szansę się radować z używania swojej ulubionej maszynki. A jeśli do tego wszystkiego dodamy jeszcze właściwie wybrany żel po goleniu, to może się okazać, że twarz naszego partnera będzie wspaniale gładka i niesamowicie aksamitna w dotyku.