Śliczne i bardzo gęste rzęsy, czyli kilka słów na temat rewelacyjnego zabiegu przedłużania rzęs

zalotka do rzęs
Zabieg przedłużania rzęs jest dzisiaj coraz bardziej lubiany. Dużo kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, ponieważ jest to dla nich sporą wygodą, w dodatku przedłużone rzęsy prezentują się faktycznie wspaniale! Długie, ciemne, podkręcone i bardzo gęste rzęsy – jaka kobieta nie pragnęłaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu
Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs w końcu można cieszyć się ładnymi rzęsami, bez niezbędności dziennego ich malowania. Uroda jest dziś dla kobiet bardzo istotna i na pewno każda z nas wiecznie pragnie prezentować się doskonale. Przedłużone rzęsy nie tylko ślicznie wyglądają, lecz również wpływają na zwiększenie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. A co można rzec na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on całkiem bezpieczny? Ile trwa taki zabieg? I jak długo utrzymuje się rezultat przedłużonych rzęs? Na temat tego i trikach makijażowych więcej tu – www.ceneo.pl/Zestawy_do_makijazu.

wizaż (zobacz kosmetyczka wrocław) przedłużania rzęs jest zupełnie bezpieczny i nie niszczy naturalnych rzęs. Jeśli tylko wykonujesz zabieg – http://englander.com.pl/wskazania/dermatologia-estetyczna/usuwanie-zmarszczek-wroclaw/ u fachowej stylistki rzęs to bezsprzecznie nie musisz się niczego obawiać. Zabieg realizowany jest na zamkniętym oku. Przy użyciu pęsety rzęsy są doklejane do prawdziwych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy można dokleić jedną, dwie oraz nawet trzy rzęsy. Czas wykonania zabiegu jest zależny od liczby doklejanych rzęs, oraz także od tego ile naturalnych rzęs ma klientka.

Przeważnie taki zabieg trwa blisko dwóch godzin. Rzęsy utrzymują się na oku około dwa miesiące, niemniej jednak jeżeli chcesz aby rezultat ciągle był fenomenalny poleca się robienie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zainteresować się zabiegiem przedłużania rzęs, bowiem rezultaty takiego zabiegu są naprawdę cudowne. Prócz tego mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich każdego dnia malować, gdyż zawsze wyglądają one doskonale. Bez wątpliwości zakochasz się w swoich ładnych, długich i podkręconych rzęsach, w związku z tym już dzisiaj podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz się na fachowy zabieg przedłużania rzęs. Tak samo istotne jest wyróżnienie odpowiednim makijażem oczu, gdzie potrzebne będą takie akcesoria jak tu – akcesoria do make-up.