Sposób na piękną figurę

Mężczyźni
Liposukcja jest zabiegiem kształtującym sylwetkę poprzez eliminację tkanki tłuszczowej z okolic ciała jak brzuch, pośladki, kolana, ramiona jak też podbródek.
W przeciągu ostatniej dekady liposukcja Kraków zwana też „lipektomią” przeszła mnóstwo pomyślnych przemian, jakie w dużym stopniu udoskonaliły jej skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Rozpatrując poddanie się zabiegowi odsysania tłuszczu należy posiadać rozsądne oczekiwania wobec możliwości korekcji przy zastosowaniu tej metody. Trzeba mieć na względzie, iż zabieg może poprawić Twój image i samopoczucie, lecz nie koniecznie zapewnić doskonały rezultat, czy zmienić stosunek innych ludzi do Ciebie. Nim podejmiesz decyzję o operacji rozważ wnikliwie swoje oczekiwania a także przedyskutuj je z lekarzem. Idealnym aspirantem do zabiegu odsysania tłuszczu (więcej detali tu: http://www.lipoline.pl) będzie osoba o normalnej wadze ciała z elastyczną skórą, u jakiej nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany jest w określonych okolicach ciała. Winna cechować się znakomitym zdrowiem fizycznym, być stateczną emocjonalnie oraz mieć umiarkowane oczekiwania wobec zamyślanego leczenia. Twój wiek nie ma zasadniczego znaczenia, lecz osoby starsze mają mniej rozciągliwą skórę, co może być powodem gorszych efektów leczenia niż u osób młodych.
nałogi
Autor: Eddie
Źródło: http://www.flickr.com
salony
Autor: stephen bowler
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyźni
Autor: Frô de maracujá!
Źródło: http://www.flickr.com
Lipofilling Kraków, o którym więcej informacji znajdziesz tu: lipoline.pl/lipofilling/przeszczep-tkanki-tluszczowej innymi słowy przeszczep własnej tłuszczowej tkanki jest to idealna opcja do zapełniania nie wyłącznie niedociągnięć estetycznych ciała, ale też deficytów po rekonstrukcyjnych zabiegach.

Tkankę tłuszczową do przeszczepu pobiera się najczęściej z okolic bioder czy brzucha. Pozyskana tkanka tłuszczowa jest preparowana w wirówce do pożądanego zagęszczenia.