Gabinet medycyny estetycznej Dermatologia i leczenie skóry

Które dermokosmetyki do różnych typów skóry znasz?

Fałd podbródkowy dodaje nam lat i odejmuje urody
Dermokosmetyki – nazwa ta powstała za sprawą połączenia dwóch słów: kosmetyków i farmaceutyków. Do dermokosmetyków najczęściej zalicza się kremy anty starzeniowe, kremy nawilżające, balsamy i maści. Dermokosmetyki to produkty które zawierają aktywne biologicznie substancje, które mają mieć działanie podobne do tych jakie mają lekarstwa.
Read More »

Jak radzić sobie z problemami dermatologicznymi

skóra twarzy
Nasze czasy to czasy piękna, dlatego trzeb o nie dbać!
Jeżeli jesteśmy ludźmi, którzy nie mają żadnych kompleksów, to musimy wiedzieć, iż należymy do zdecydowanej mniejszości, bowiem większość społeczeństwa boryka się z różnorakimi problemami, z których to problemy dotyczące skóry są jednymi z najdotkliwszych. Dla nastolatków i osób starszych chyba nie ma nic gorszego niż świadomość, że na ich twarzy gości niechciany trądzik.
Read More »

Każda kobieta może być piękna, czyli potęga medycyny estetycznej

szczupła sylwetka
Nie ma pani, której nie zależałoby na własnym wyglądzie. Każda kobieta pragnie być piękna i pragnie wzbudzać zachwyt w mężczyznach. Niestety, upływający czas, niewłaściwa dieta, stres – wszystko to sprawia, że kobieca uroda pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście aktualnie przedstawicielki płci pięknej otrzymały do dyspozycji medycynę i dermatologię estetyczną – działy medycyny, które powstały w służbie kobiecej urodzie.
Read More »