Twoje włosy potrzebują profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, dzisiaj masz szansę je realizować w salonach fryzjerskich i zadbać o formę fryzury

kosmetyki
Oferta zabiegów, jakie teraz można przeprowadzić w salonach fryzjerskich okazuje się naprawdę szeroka oraz urozmaicona. To już nie te czasy, gdy można się było tylko uczesać, ścinać lub farbować.

Teraz w salonach fryzjerskich można zapewnić włosom cudowne zabiegi odbudowujące, po których będą pięknie i zdrowo wyglądać.
Dużo kobiet marzy o prostych włosach
keratyna włosy
Autor: Kopimi
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś bardzo popularne stały się proste włosy, wiele pań o takich marzy. Łączy się to głównie z tym, że proste i gładkie włosy są wygodniejsze do okiełznania oraz modelowania uczesania, prezentują się bardziej elegancko i wydają się być zadbane (keratyna do włosów). Panie, które posiadają loki, z pewnością powiedzą, jak ciężko utrzymać takie włosy w ryzach. Trudno także je wyprostować, gdyż wkrótce ponownie się kręcą oraz układają, jak chcą. Wyjściem w przypadku właścicielek takich włosów jest keratynowe prostowanie włosów, bo efekt utrzymuje się na głowie do paru tygodni.
kosmetyki
Autor: Eveline Cosmetics
Źródło: Eveline Cosmetics

To naturalny budulec włosa
Należy powiedzieć, że keratyna włosy buduje i na pewno im nie szkodzi. Sam zabieg prostowania z wykorzystaniem zwykłej prostownicy wyniszcza pasma, ale profesjonalne zabiegi z użyciem keratyny są uznawane za naprawcze (dowiedz się więcej o keratynowym prostowaniu). Keratyna wnika do struktury włosa i odbudowuje , przez co włosy wyglądają ładnie i zdrowo, są lśniące oraz doskonale gładkie.

Takie włosy łatwo się czesze, zatem znikają problemy powiązane z targaniem włosów albo ich modelowaniem. Efekt utrzymuje się na włosach do trzech miesięcy, ale nie wolno zapominać o konieczności wspomagania tej kuracji dodatkowymi preparatami dla jeszcze lepszych rezultatów.