Ujędrnienie punktu G jest gwarancją satysfakcji seksualnej dla kobiet borykających się ze spadkiem jakości życia erotycznego

kobieta na łóżku
Zabiegi plastyczne są potrzebne, żeby polepszyć własny komfort życia, a także aby cieszyć się cudownym nastrojem, wigorem czy też podnoszą małe poczucie wartości oraz przynoszą wyższą satysfakcję. Zabiegi ginekologiczne również polepszają właściwość narządów płciowych i zdrowy wygląd.

Powiększenie punktu G to zabieg skierowany dla kobiet, jakie nie odczuwają satysfakcji podczas seksu. Zabieg ten bazuje na powiększeniu, uwydatnieniu oraz ujędrnieniu punktu G przy wsparciu kwasu hialuronowego. Kobiety, jakie borykają się z niedoborem orgazmu w trakcie stosunku płciowego lub w sytuacji spadku przeżyć seksualnych związanych z wiekiem powinni poddać się temu zabiegowi, który gwarantuje przywrócenie prawidłowych odczuć w trakcie seksu, a tym samym satysfakcji.

kobieta w ogrodzie
Autor: Carrie A.
Źródło: http://www.flickr.com

Wprost po zabiegu pacjentka może powrócić do swoich codziennych zajęć, a po paru godzinach od zabiegu może uprawiać seks. Wrażliwa strefa seksualna ciała dziewczyny to miejsce G umiejscowiona na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy, gdzie łączą się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych. Zdaniem doktorów to oczywiście mały punkt G jest przyczyną niedoboru orgazmu podczas stosunku płciowego. Z tej przyczyny im bardziej punkt G pozostanie zwiększony, tym większa szansa na jego stymulację, zaś co za tym idzie na większe doświadczenia erotyczne zakończone orgazmem kobiety (www.estetyka-intymna.pl/zabiegi/wypelniacze/augmentacja-punktu-g.html). Punkt G samoistnie zmniejsza się z wiekiem, więc jest polecany dla pań w okresie menopauzy, a również dla niewiast po urodzeniu niemowlęcia czy też dla wszystkich, jakie chcą powiększyć satysfakcje w trakcie seksu.

Powiększenie punktu G jest także zalecany dla niewiast, jakie posiadają nieprawidłową budowę obszarów intymnych, a co jest powodem obniżenia satysfakcji z seksu. Zastrzyk jest na bazie kwasu hialuronowego albo tłuszczu swojego czy też kolagenu (więcej na: www.estetyka-intymna.pl/o-klinice/o-nas.html). Zabieg jest robiony w znieczuleniu miejscowym oraz trwa blisko kilkudziesięciu minut, po czym jest możliwość powrócić do codziennych zajęć i pracy.