Gabinet medycyny estetycznej Dermatologia i leczenie skóry

Zdrowa skóra na lato – jak się za to zabrać?

kosmetyki
Po zimie nie jest prosto powrócić do właściwej kondycji, zwłaszcza, jeśli nie za często korzystaliśmy z dobrodziejstw tej pory roku i stroniliśmy od przebywania na powietrzu. Minusowe temperatury, wiatr, brak słońca – to wszystko w naturalny sposób nie wpływa pozytywnie na naszą cerę i całą skórę. Jeżeli w zimie nie będziemy jej stosownie nawilżać, robić peelingu, odświeżać, to zapewne z pojawianiem się wiosny będziemy musieli niemało się namęczyć, aby przywrócić jej prawdziwy blask i powab.
Read More »

Zadbana kobieta jest sama w siebie wizytówką, gdyż to własnie wygląd nierzadko zdradza nasze bogactwo wewnętrzne

blondynka z gładką cerą
Wszystkie kobiety, które pragną się podobać samym sobie oraz ludziom, którzy na co dzień ich otaczają, a zatem mężom, koleżankom i kolegom z pracy, czy też znajomym z sąsiedztwa, muszą dbać o własną aparycję, bowiem diament nieoszlifowany nigdy nie będzie cieszył tak samo oczu, jak oszlifowany. Każdorazowa pielęgnacja opiera się na wieloetapowej ścieżce ku dotarciu do perfekcji i tak makijaż krok po kroju koryguje lekkie niedociągnięcia i prezentuje światu zdumiewające piękno, które towarzyszy każdej kobiecie.
Read More »

Jak przygotować się do sezonu letniego? O ile wcześniej trzeba zacząć takie przygotowania?

odzwierciedlenie - skóra
Każda z pań, tym bardziej przed zbliżającym się sezonem letnim chce zadbać bardziej o swoją urodę. Nic w tym dziwnego, bo kiedy jest ciepło odkrywamy więcej swojego ciała i mankamenty, jakie do tej pory były skrzętnie skrywane pod warstwą ubrań czy grubszego makijażu, już nie są tak łatwe do ukrycia.
Read More »